X-Men Dark Phoenix Filmi Tr Dublaj İzle
İMDb 7.4 720P
  • Ülke:
  • 507İZLENME

    0BEĞEN

    0BEĞENME

X-Men Dark Phoenix Filmi Tr Dublaj İzle

-

X-Men: Dark Phoenix

x-men dark phoenix izle (2018), x-men dark phoenix izle film makinesi, x-men dark phoenix izle 1080p, x-men dark phoenix izle fragman, x-men dark phoenix izle sinema çekimi, x-men dark phoenix izleyici yorumları

Bugüne kadar karşılarına çıkan en güçlü rakip ile karşı karşıya olan X-MEN ekibi için arkadaşları Jean ile savaşmak ilginç bir durumdur. Uzay görevlerinden birin de gizemli bir güç tarafından darbe alan Jean artık eskisinden çok daha üstün güçlere sahiptir ancak bu yeni güçlerini kontrol etmekte zorlanır. Doğal olarak hem kendisine hem de ekibine zarar verir. Hatta X-MEN’i bir arada tutan gücün açığa çıkmasına ve ekibin dağılmasına neden olur. Fakat ekip en kısa zaman içinde yeniden toplanmaları ve hem Jean’ı hem de onu ele geçiren dünya dışı güçlerin dünyayı ele geçirme planlarını yok etmeleri gerektiğini bilmektedir. Bunun için yeni bir maceraya atılma zamanı gelmiştir.
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı

Yerli Film İzle

Komedi Film İzle

Film İzle