Vallahi Hortladı Film Full İzle
İMDb 3.1 720P
  •  Süre: 95dk Dakika
  • Ülke:
  • 395İZLENME

    1BEĞEN

    0BEĞENME

Vallahi Hortladı Film Full İzle

-

Vallahi Hortladı

vallahi hortladı film izle, vallahi hortladı film 2018 izle, vallahi hortladı film full izle, vallahi hortladı film HD izle, vallahi hortladı film full HD izle,

2018 yılında vizyona giren Vallahi Hortladı filmi, yerli yapım bir komedi filmidir. Başrollerinde ünlü oyuncu Nuri Alço, Burak Şahin ve Doğa Konakoğlu oynamaktadır. Milattan önce 2600 yılında yaşadığı varsayılan Nam-Sis adında bir kral, bir rivayete göre bin yılda bir hortlamaktadır. Kralın ve karısının dünyaya tekrar dönmesinin bir yolu vardır ama bu yol oldukça zordur. 14 tane özgür ruh bulmaları gerekmektedir. Nam-Sis Kral, kendisini ve biricik karısını kurtarmak içim 14 özgür ruhu bulmaya karar verir ve aramaya başlar. Nam-Sis Kralın ruhlarına sahip olmak istedikleri bu 14 kişi de Nuri Hoca diye birinden yardım isterler. Ve bu kötü kralı mezarına göndermesi için ne gerekiyorsa yaparlar.
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı

Yerli Film İzle

Komedi Film İzle

Film İzle