The Platform izle
İMDb 7.0 720P
 •  Süre: 94dk Dakika
 • Ülke:
 • 195İZLENME

  0BEĞEN

  0BEĞENME

The Platform izle

-

El Hoyo

The Platform izle


Film, dikey şekilde tasarlanmış bir hapishanede geçen olayları konu edinmiştir. Bu hapishanede her kat bir seviyeye karşılık gelmektedir. Her seviyede bir hücre ve hücre içinde de iki kişi bulunmaktadır. Yukarıdan Aşağıya doğru seviyelenmiş bu hapishanede yiyecek ihtiyacı da yine bu seviyelere göre yapılmaktadır. Gün içerisinde 2 dakika olmak üzere en üst kattan başlayarak aşağılara doğru yiyecek verilmektedir. Üst kattakiler yiyecek ihtiyacını daha çok karşılarken alt kata gelene kadar bu durum daha az seviyelere inmektedir. Hatta çoğu zaman alt kattakiler açlıkla sınanmak zorundadır. Bu durum onların her geçen gün biraz daha vahşileşmesine, baş kaldırmalarına neden olmaktadır. Bütün katların ihtiyacı kadar yemeği alabilmesi için sistemde değişiklik yapılması için uğraşan bir mahkumun başkaldırışını izleyeceğiz.
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
 1. The Mandalorian İkinci Sezon Onayını Kaptı
    9 ay Önce   97
  The Mandalorian İkinci Sezon Onayını Kaptı Ünlü sinemacı Jon Favreau’nun yaratıcılığını üstlendiği, Disney+ dijital platformunun en iddialı yapımlarından olan  The Mandalorian ikinci sezon onayını kaptı!Kasım ayında izleyicilerle buluşup, beğeni toplayan The Madalorian adını Boba Fett’in Mandalore gezegeninden kaçış hikâyesinden alıyor. The Return of the Jedi’dan beş yıl sonrasını konu edinen The Madalorian  Jango ile Boba Fett’in hik...
  Tha Mandalorian’ın İkinci Sezonu İçin Resmi Açıklama Geldi
    9 ay Önce   115
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı

Yerli Film İzle

Komedi Film İzle

Film İzle