Sümela’nın Şifresi 3 Cünyor Temel Filmi İzle
İMDb 4.4 720P

Sümela’nın Şifresi 3 Cünyor Temel Filmi İzle

-

Sümela'nın Şifresi 3: Cünyor Temel

sümelanın şifresi 3 cünyor temel film 2017 izle, sümelanın şifresi 3 cünyor temel film full izle, sümelanın şifresi 3 cünyor temel film HD izle, sümelanın şifresi 3 cünyor temel film full HD izle,


Babası Temel Sözer’den kalan 10 milyon lira borcu ödemeyi kabul eden Cünyor Temel, babasının öbür dünyada alacaklılarla uğraşmasını istememektedir. Bu sebeple tüm ısrarlara rağmen reddi miras yapmamaktadır. Bu sırada Trabzon’da yapılan Hamsiland Tower inşaatının yapımına tüm Trabzonlular gibi o da karşı çıkmaktadır. Çünkü Hamsiland Tower ın yapılacağı yer Trabzonspor ve Trabzonlular için çok önemli olan tarihi bir semttir.

Sümelanın şifresi Cünyor Temel


yakın arkadaşları Şato ve Oğuzubillah ile bir plan yapar ve bu toprak sahayı kurtarmak için çalışmalara başlarlar. Plan ise şudur; Trabzonlu iş adamının Arap ortağı Cabir El KUrabiyye’yi kaçıracaklar ve uzak bir yaylaya götüreceklerdir. Bu sırada Temel’de Cabir El Kurabiyye’nin kılığına girecek ve Trabzonlu mütahitin karşısına çıkacaktır.
Sümela’nın Şifresi 3 Cünyor Temel Filmi İzle 6.0 / 10 3 kullanıcı oyu.
6.0
Toplamda 3 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı

Yerli Film İzle

Komedi Film İzle

Film İzle