Nasıl Yani Filmini Full İzle
İMDb 5.7 720P

Nasıl Yani Filmini Full İzle

-

Nasıl Yani

nasıl yani filmini izle, nasıl yani filmi izle, nasıl yani filmini full izle, nasıl yani filmini nerden izleyebilirim, nasıl yani filmini nasıl izleyebilirim, nasıl yani filmi full izle tek parça, nasıl yani filmi full izle, nasıl yani filmi kaç izlendi, nasıl yani filmi izle full hd, nasıl yani filmi ful izle

Beklemedikleri anda Leonardo Da Vinci’nin 6ncı nesilden akrabaları olduğunu öğrenen Samsun’lu Tahir, Taci ve Osman isimli kardeşler bu haberle monoton hayatlarının bir anda değişeceğini düşünememişlerdir. Hatta bu büyük ressamın en ünlü eseri olarak Mona Lisa tablosunun Çarşamba’da yaşayan dedelerine miras kaldığını öğrendiklerin de yaşadıkları şaşkınlık ve şok iki katına çıkar. Ancak ortada bir sorun vardır. O da dedeleri ile uzun zamandan bu yana görüşmemeleri ve en kısa zaman içinde bu tabloyu kendisinden alıp zengin olmak istemeleridir. Bunun için hemen bir plan yapıp işe koyulmaya karar verirler. Ancak evdeki hesap çarşıya uymayacak ve kardeşler zaman içinde kendilerini bitmek bilmez bir maceranın içinde bulacaklardır.
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı

Yerli Film İzle

Komedi Film İzle

Film İzle