İyiki Doğdun Abla Film izle
720P
  •  Süre: 120 Dakika
  • 741İZLENME

    0BEĞEN

    0BEĞENME

İyiki Doğdun Abla Film izle

-

İyi ki Doğdun Abla

iyi ki doğdun abla filmi, iyi ki doğdun abla filmi izle, iyi ki doğdun abla filmi oyuncuları, iyi ki doğdun abla filmi fragman, iyi ki doğdun abla filmi full izle, iyi ki doğdun abla filmi konusu, iyiki doğdun ablam filmi, iyi ki doğdun abla sinema filmi

İyi ki doğdun abla filmi, 2018 yapımıdır. Filmin konusu ve senaryosu oldukça dramatik bir öyküyü anlatmaktadır. Filmin yönetmen koltuğunda, Onur Öğden oturmaktadır. Filmin senaryosunu da yazan Onur Öğden, oldukça başarılı bir dram filmine imza atmıştır. Filmin konusu, bir öğretmen ve yaşadıklarını anlatmaktadır. Gamze, köye öğretmen olarak atanır. Atanmış olduğu köyde bir ağa vardır. Ve ağanın hiç birbiri ile anlaşamayan iki oğlu ve bir kızı vardır. Gamze öğretmen, bu kardeşlerden Ferit'e âşık olur ve onunla evlenir. Tabi bu süreçte diğer kardeş olan Feriz bu durumu çekemez ve sürekli kavga çıkartır. Filmin asıl konusu ise, Gamze öğretmenin sonrasında yaşamış olduğu hastalık ve hastalığından dolayı doğan olaylardır.
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı

Yerli Film İzle

Komedi Film İzle

Film İzle