Rick and Morty Senaristi Ant-Man 3 Kadrosunda

Rick and Morty Senaristi Ant-Man 3 Kadrosunda

15 Nisan 2020

67 Okunma

Proje aşamasında olan “Ant-Man 3”ün senaryosu “Rick and Morty”nin senaristi Jeff Loveness’a emanet.Ant-Man’in dünyası biraz daha büyüdü. Proje aşamasında olan “Ant-Man 3”ün yapım kadrosu şekillenmeye devam ediyor. Daha önce, ilk iki filmin yönetmeni Peyton Reed ile anlaşma sağlandığını öğrendiğimiz serinin kadrosuna Jeff Loveness katıldı. Paul Rudd’ı Scott Lang ve Evangeline Lilly’yi Wasp olar...

Proje aşamasında olan “Ant-Man 3”ün senaryosu “Rick and Morty”nin senaristi Jeff Loveness’a emanet.

Ant-Man’in dünyası biraz daha büyüdü. Proje aşamasında olan “Ant-Man 3”ün yapım kadrosu şekillenmeye devam ediyor. Daha önce, ilk iki filmin yönetmeni Peyton Reed ile anlaşma sağlandığını öğrendiğimiz serinin kadrosuna Jeff Loveness katıldı. Paul Rudd’ı Scott Lang ve Evangeline Lilly’yi Wasp olarak göreceğimiz yeni filmin senaryosu şimdiden merak konusu.

Jeff Loveness daha çok televizyon serilerinin ve komedi şovlarının senaristliğini yapsa da Marvel Evreni hakkında çalışmaları da mevcut. Yapılan açıklamaya göre Jeff Loveness yeni filmin senaryosunu yazmaya başladı.

Marvel yakın zamanda vizyon tarihleri için yeniden düzenlemeye gitmişti. Marvel filmlerinin 4. Evresi, koronavirüs salgını nedeniyle gecikme yaşadığı şu günlerde filmin vizyon tarihi hakkında resmi bir açıklama mevcut değil.

“Ant-Man 3” filminin kadrosu tamamlanınca vizyon tarihinin de belli olacağını düşünüyoruz.

Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı
POPÜLER HABERLER

Yerli Film İzle

Komedi Film İzle

Film İzle