Ecinni Tılsımlı Mezar Yerli Filmini İzle
İMDb 1.4 720P

Ecinni Tılsımlı Mezar Yerli Filmini İzle

-

Ecinni: Tılsımlı Mezar

ecinni tılsımlı mezar izle, ecinni tılsımlı mezar izle full, ecinni tılsımlı mezar izle türkçe dublaj, ecinni tılsımlı mezar film izle

Ecinni tılsımlı mezar filminde Osmanlı zamanından kalma yaklaşık 400 senelik olan bir köyde yaşanılan olayları konu almaktadır. İki yakın arkadaş olan Yılmaz ve Sinan izlemiş oldukları Ecinni filminden etkilenmektedir. Filmin etkisinde kalan yakın arkadaşlar filmin çekildiği köye gidip araştırma yapmak isterler. Köye giderken yanlarına gözcülük yapmak için kız arkadaşları Eda ve Sema’yı da alırlar. Olayların yaşandığı köye varan arkadaşlar burada bir mezarlığa gitmeye karar verirler. Mezarlığa gelen grup hiç vakit kaybetmeden 400 yıl önce kolunda bileziği ile gömülen Ermeni rahibenin mezarını açmaya karar verirler. Mezarın kazılması ile kendini göstermeye başlayan tılsımlar korkunç olayların başlangıcına sebep olur.
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı

Yerli Film İzle

Komedi Film İzle

Film İzle