Dünya Hali Filmi izle
İMDb 6.0 720P

Dünya Hali Filmi izle

-

Dünya Hali

dünya hali full izle, dünya hali full izle yerli film 2018, dünya hali filmi izle, dünya hali filmi izlenme sayısı, dünya hali filmi full izle, dünya hali full hd izle, dünya hali film full izle, dünya hali full tek parça izle


Animatörlük yaparak geçinen ve bir dergide çalışan Gizem isimli bir bayana platonik olarak aşık olan Serdar bir türlü duygularını açacak cesareti kendinde bulamamaktadır. Ancak bir gün ev arkadaşları Batu ve Masal ile girdiği iddiayı kaybedince Gizem’e açılmak zorunda kalır. Bunun için en uygun yolu ve zamanı arayan Serdar Gizem’in çalıştığı dergi için filolobi yani aşık olma korkusu hakkında bir araştırma yaptığını duyar.

Dünya Hali İzle


Eline geçen bu fırsatı hemen değerlendirmek isteyen Serdar Gizem’in karşısına çıkarak kendisini aşık olma korkusu olan bir kişi gibi anıtır. Ancak Gizem’in patronu Arda’da ona aşıktır ve aynı zamanda annesi Halime’de kendisini evlendirmek istemektedir. Doğal olarak bu durum Serdar’ın işini zorlaştıracak ve daha fazla emek vermesini gerektirecektir.
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
  1. Vizyondaki Filmlerde Bu Hafta (27 Aralık 2019)
      10 ay Önce   133
    Vizyondaki Filmlerde Bu Hafta (27 Aralık 2019)  27 Aralık 2019 haftasında 3’ü Türk yapımı toplam 8 film vizyona giriyor.Kara NoelNoel tatilinde bir yabancı tarafından takip edilen bir grup gencin hikayesini anlatan film, 1974 yapımı korku filmi Black Christmas'tan esinlenerek yeniden beyaz perdeye uyarlanıyor. Astral BoyutBir üniversite öğrencisi Frank, kaybettiği annesi ile bir araya gelmek amacıyla astral seyahat konusunu araştırma...
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
  1. avatar
      Greggmurgy 12 Ekim 2019 13:52:17

    film cok güzel

Yerli Film İzle

Komedi Film İzle

Film İzle