Cumali Ceber: Allah Seni Alsın 2017 Full İzle
İMDb 2.9 720P
  •  Süre: 100dk Dakika
  • Ülke:
  • 1.324İZLENME

    0BEĞEN

    0BEĞENME

Cumali Ceber: Allah Seni Alsın 2017 Full İzle

-

Cumali Ceber: Allah Seni Alsın

cumali ceber allah seni alsın film izle, cumali ceber allah seni alsın film 2017 izle, cumali ceber allah seni alsın film full izle, cumali ceber allah seni alsın film full HD izle,

Emekliliği yaklaşmış ve çalışmaktan bunalmış bir adam olan Cumali emekliliğinin geleceği günü dört gözle beklemektedir. Emekliliğine bir gün kalmıştır ki patronu ile kavga eder. Kavga etmekle kalmaz bir de üzerine patronunu güzelce döver. Dayak yiyen patronu Cumali’yi işten kovar. Cumali ne yapacağını bilemez. Emekliliğine bir gün kalmıştır ve yeni bir iş bulması gerekmektedir. Evine gider ve çocuklarının yüklü miktarda kumar borcu olduğunu öğrenir. Çılgına dönen Cumali kumarbaz olan çocuklarına ne yapacağını düşünürken sonunda onları okuldan almaya karar verir. Bütün bu olumsuzlukları yaşarken birdenbire şans Cumali’ye güler. Ailesiyle birlikte kendisini bir otel odasında bulur. Sadece bununla kalmaz. Bir de üzerine aşık olur.
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı

Yerli Film İzle

Komedi Film İzle

Film İzle