Çınar Yerli Filmini İzle
İMDb 9.4 720P
  •  Süre: 99dk Dakika
  • Ülke:
  • 588İZLENME

    0BEĞEN

    0BEĞENME

Çınar Yerli Filmini İzle

-

Çınar

çınar full izle, çınar ağacı full izle, çınar filmi full izle, çınar ağacı full izle tek parça, çınar ağacı full izle youtube, çınar film full izle, çınar ağacı full izle dailymotion, çınar ağacı filmi full izle, çınar ağacı film full izle, çınar ağacı filmi full izle tek parça

Çınar filmi Mustafa, eşi Suna ve engelli oğulları Rızanın hayat mücadelesini konu almaktadır. Aile Karsın Sarıkamış ilçesinde yaşamaktadır. Evin babası Mustafa geçimini makam şoförlüğü yaparak geçirmektedir. Baba Mustafa’nın tek hayali ise engelli oğlu Rıza’nın diğer çocuklar gibi oyunlar oynaması ve koşmasını görebilmektir. Engelli oğlu Rızayı ameliyat ettirmek için canını dişine takan baba Mustafa sevmediği işinde patronunun her dediğini yapmak mecburiyetinde kalmaktadır. Baba Mustafa her gün at ile kasabaya doğru yola koyulurken eşi Suna ise oğlu Rıza’ya bakmaktadır. Baba Mustafa’nın eşi Suna engelli oğlunun eğitim alabilmesi için her gün oğlunu sırtında okula götürüp getirmektedir. Bölgenin ve kendi yaşam mücadelesi veren ailenin hayatı, izleyicilere hayat dersi vermeyi amaçlamaktadır.
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı

Yerli Film İzle

Komedi Film İzle

Film İzle