Çakallarla Dans 5 Film Full HD İzle
İMDb 4.7 720P

Çakallarla Dans 5 Film Full HD İzle

-

Çakallarla Dans 5

çakallarla dans 5 film izle, çakallarla dans 5 film full izle, çakallarla dans 5 film HD izle, çakallarla dans 5 film full HD izle,


Serinin 5. Filmi olan Çakallarla Dans 5 filmi, yerli yapım bir komedi filmidir. Murat Şeker’ in yönettiği filmde Murat Akkoyunlu, Şevket Çoruh, Timur Acar, Didem Balçın ve İlker Ayrık oynamaktadır. Bir önceki seride cezaevine giren çakallar, tahliye olmayı başarırlar. Şartlı tahliyelerinde hakim şöyle bir şart koymuştur. Birbirlerine 100 metre bile yaklaşmayacaklar. Eğer yanaşan olursa tekrar cezaevine girecektir. Karar böyle olunca çakallar birbirlerinden uzak yerlere taşınırlar. Aradan aylar geçer ve Gökhan bir kızı olduğunu öğrenir. Tek gecelik bir ilişkiden olan bu kızın adı Leyla’dır. Kızı Leyla ile yaşamaya başlayan Gökhan kızının sevgilisinin olduğunu öğrenince hayatının bir şokunu daha yaşar. Bu çocuk züppe, şımarık bir zengin çocuğudur.
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı

Yerli Film İzle

Komedi Film İzle

Film İzle