Anamız Var 2 Filmi İzle
İMDb 5.0 720P
  • 408İZLENME

    0BEĞEN

    0BEĞENME

Anamız Var 2 Filmi İzle

anamız var 2 filmi, anamız var 2 filmi izle, anamız var 2 filmi oyuncuları, anamız var 2 film, anamız var 2 filmi nerede çekildi, anamız var 2 film izle


Sibel ve Oğuz birbirlerini çok seven ve en kısa zaman içinde evlenmek isteyen iki gençtir. Ancak Sibel’in annesinin ölümü sebebi ile bu planı ertelemek zorunda kalırlar. 6 ay sonra artık evlenebileceklerini düşünen gençler bu sefer de Sibel’in babası Kamil’in evlenmek istemesi ile şoka girerler. Bunu duyan Firdevs ise Kâmil ile evlenerek Oğuz’un annesi Firdevs’in istediği gelini almasını engellemek istemektedir. Elinden geleni yaparak çok ince bir plan ile Kâmil evlenmeyi başaran Firdevs daha sonra ise Sibel’in evliliğine engel olabilmek için Kâmil’i kullanmaya başlar. Sibel ise babasının bu tutumuna bir türlü anlamaz veremez ve hiç istemediği halde babasının yaptığı bu evliliğe onay vermek zorunda kalır.
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı

Yerli Film İzle

Komedi Film İzle

Film İzle