Ailecek Şaşkınız Filmini izle
İMDb 7.8 720P
  •  Süre: 113dk Dakika
  • Ülke:
  • 264İZLENME

    0BEĞEN

    0BEĞENME

Ailecek Şaşkınız Filmini izle

-

Ailecek Şaşkınız

ailecek şaşkınız filmi konusu, ailecek şaşkınız filmi hangi kanalda, ailecek şaşkınız filmi oyuncuları, ailecek şaşkınız filmi nerede çekildi, ailecek şaşkınız filminde çalan şarkılar


Yönetimini babasından devraldığı şirketin genel müdürlüğünü yapan Ferhat (Ahmet Kural) ile çocukluk arkadaşı, aynı zamanda şirketin finans direktörü Gökhan'ın (Murat Cemcir) başlarına gelen eğlenceli olaylar filmde konu ediliyor.

Ferhat babasının kurmuş olduğu şirketin başına geçerek CEO'luk görevine başlamıştır. Ama Ferhat şımarık ve hala çocuksu hareketleri olan bir adamdır. Ferhat'ın sağ kolu ise çocukluktan beri arkadaşı olan, şirkette finans müdürlüğü yapan Gökhan'dır. Bu ikilinin şirketteki çalışanlarına pek nazik davrandıkları söylenemez. Bir gün şirket çalışanlarına yemek sevisi için bir restorana giderler. Bu restoranın sahibiyle dostluk kurmaya başlarlar. Ancak Ferhat restoran sahibinin kızına gönlünü kaptırır. Ferhat Elif'e deliler gibi aşık olur. Ama Elif saf ve narin bir kız değil, aksine sert bir karaktere ve kıvrak bir zekaya sahip bir genç kızdır. Üstün hizmetler ve bununla beraber özel eğitimlerle dolu bir kariyeri olan Elif, Ferhat'ı fazlasıyla zorlayacaktır.
Ailecek Şaşkınız Filmini izle 10.0 / 10 1 kullanıcı oyu.
10.0
Toplamda 1 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı

Yerli Film İzle

Komedi Film İzle

Film İzle